מה חדש

ברוך הבא ל HyperCord - קהילת גיימינג מנצחת

אהלן גיימר יקר ! ברוך הבא לHyperCord קהילת הגיימינג הישראלית ! הרשם אלינו עכשיו כדי להנות מכל מה שיש לקהילה שלנו להציע לך, וככה תוכל לקבל גם גישות לכל הפורומים להגיב ולפתוח נושאים חדשים !
  • שלום אורח ברוך הבא לפורום ! אנחנו מחפשים מנהלים וכתבים ! חושב שאתה מתאים ? הגש מועמדות בפורום דרושים !

דרושים ! בואו להיות אנשי צוות בשרת המיינקראפט שלנו!

TrapGuyx

מנהל קהילת הMinecraft
חבר צוות
מנהל קהילת משחק
ציון תגובה
2
נקודות
3
שלום לכל חברי קהילת הייפרקורד:

כידוע לכם אנחנו כרגע בשלבים מתקדמים בפתיחת השרת הרשמי שלנו
בשביל כך אנו צריכים צוות מקצועי ואחראי.

לצוות דרושים:
אדמינים
מודרייטורים
הלפרים
בילדרים (יש לצרף פרויקט בנייה)

כל מי שמעוניין יש להגיש טופס בתגובה למטה ולמלא את הנתונים הבאים:

תפקיד:
שם במשחק:
שם בדיסקורד:
שם פרטי:
רמת זמינות בשבוע:
למה אתה רוצה להיות בצוות:
למה דווקא אתה:
נקודת חולשה:
נקודת חוזקה:
ספר קצת על עצמך:

פרויקט בנייה: (אך ורק לבילדרים)

בברכה, צוות ניהול שרת המיינקראפט.:D

נערך לאחרונה:

Panda990

מנהל שרת הMinecraft
חבר צוות
מנהל שרת משחק
ציון תגובה
2
נקודות
3
דיסקורד
Panda990#9719
אהבתי תטופס

TrapGuyx

מנהל קהילת הMinecraft
חבר צוות
מנהל קהילת משחק
ציון תגובה
2
נקודות
3
מעניין מי כתב אותו ;)

el2431

גיימר מתחיל
ציון תגובה
1
נקודות
8
תפקיד: helper
שם במשחק:el2431
שם פרטי: איליה
נסיון בסטאף: אין (אלפא נחשב?)
רמת זמינות בשבוע: 2,3 פעמים בשבוע לפחות
למה אתה רוצה להיות בצוות: כי אני ראיתי את השרת ואני אוהב לשחק בו ואני רוצה לעזור לאנשים לשחק בו
למה דווקא אתה: כי אני בין השחקנים הראשונים בשרת ואני שחקתי עם המערכות אני עזרתי כבר עם שחקנים בעייתיים.
נקודת חולשה: pvp
נקודת חוזקה: בנייה
ספר קצת על עצמך: אני איליה בן 16 משחק כבר הרבה זמן במיינקרפט אני בין השחקנים הראשונים בשרת משחק הרבה

StephanNiko330

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
משחקים
GTA V, Minecraft
דיסקורד
TheGrimReppar
תפקיד:Helper
שם במשחק:StephanNiko
שם פרטי:סטפן גיל:16.
נסיון בסטאף:אם אלפא נחשב
רמת זמינות בשבוע: רוב ימי השבוע מלבד שישי בבוקר עד הצוהריים
למה אתה רוצה להיות בצוות:כי אני חושב שאני יכול להיות חיוני לשרת ולקהילה
למה דווקא אתה:אני יכול לעזור בשימור על הסדר בשרת יש לי ניסיון בזה עזרתי לחבר לנהל את השרת דיסקורד שלו עם לא מעט אנשים בו והיו פעמים שהייתיי חייב להוציא אנשים מהשרת בגין ההתנהגות שלהם
נקודת חולשה: pvp במיינקראפט
נקודת חוזקה:אני טוב במשחקים טקטיים כמו R6 BF4 BF1
ספר קצת על עצמך:שלום אני סטפן בן 16 יש לי פיטבול מעורב ויש לי קבוצת מימס איכותית

TheSmasher200

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
תפקיד:helper
שם במשחק:TPKGamingIL
שם פרטי:אילון
נסיון בסטאף:אלפא אם נחשב
רמת זמינות בשבוע:ראשון עד חמישי
למה אתה רוצה להיות בצוות:אני שיחקתי ומשחק בשרת מכיר את הפיצרים ויכול לעזור לשחקנים
למה דווקא אתה:אני בין השחקנים הראשונים שהיו בשרת והייתי גם חלק מהאלפא ועזרתי במציאת באגים וכמובן עם שחקנים שלא שיחקו לפי הכללים המותרים
נקודת חולשה:pVP
נקודת חוזקה:טוב מאוד בסורבייבל מיינקראפט
ספר קצת על עצמך: אני אילון בן 17 משחק כבר 8 שנים טובות מיינקראפט משחק בשרת בערך מפתיחתו ומשחק הרבה מאוד בשרת

iSummer

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
משחקים
Minecraft
דיסקורד
Ariel#3106
תפקיד: Moderator
שם במשחק: iSummer
שם פרטי: אריאל
נסיון בסטאף: הייתי Host בשרת הפיויפי Minemen (שרת המחזיק מעל 200 שחקנים כל יום)
רמת זמינות בשבוע: שעתיים פלוס בראשון,שני,שלישי
למה אתה רוצה להיות בצוות: אני רוצה להיות בצוות מכוון שאני מאוד התגעגעתי להיות סטאפ בשרתים ישראלים ובכללי בקהילת המיינקראפט ושגיליתי על השרת הבנתי שיש לי פה הזדמנות להמשיך לעשות את מה שאני טוב בו.
למה דווקא אתה: אני חושב שכדאי לקבל אותי מכוון ש
1.אני בן אדם מאוד סבלן ומוכן להתמודד עם דברים גם אם הם לוקחים הרבה זמן
2. אני בן אדם בוגר למרות גילי היחסית צעיר ויודע איך להתמודד עם אנשים שהם פחות מנומסים.
3.יש לי ניסיון בשרת גדול ואני יודע להתמודד עם הרבה תלונות בו זמנית גם אם זה לא תמיד עובד כמו שצריך.
4. אני פשוט בן אדם שנהנה לעזור לאנשים, לתת להם הסברים ופשוט לגרום להם להנות בשרת.
נקודת חולשה: אין לי הרבה זמן בימים רגילים
נקודת חוזקה: בסופשים יש לי המון זמן ואני יכול להיות יותר פעיל
ספר קצת על עצמך: אני אריאל בן 15 וחצי מהמרכז בעל ערוץ היוטיוב iSummer עם מעל ל900 רשומים. אני משחק כבר 9 שנים מיינקראפט ומשחק בשרתים כבר 7 שנים.
אני תלמיד תיכון בכיתה י והתחביבים שלי הם לשחק במחשב ולהתאמן

TheKnownSkeleton

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
משחקים
Minecraft
דיסקורד
TheKnownSkeleton#9492
תפקיד: בילדר
שם במשחק: TheKnownSkeleton
שם בדיסקורד: TheKnownSkeleton#9492
שם פרטי: יאר (כמו יאיר רק עם צֵירֵי )
נסיון בסטאף: הייתי במספר אינספורי של צוותי בנייה בארץ ומחוצה לארץ. כולל בשרתים בארץ מאוד בולטים.
רמת זמינות בשבוע: זמינה. פחות זמין בערבים
למה אתה רוצה להיות בצוות: לשרת שלכם יש הרבה פוטנציאל וזה כואב לי לראות את ההאב ואת שרת הבניות בכזה פער מבחינת איכות. אני מחפש שרת להשקיע בו ולראות אותו פורח ומקבל את האסטטיקה שמתאימה לו. השרת שלכם נראה הכי מתאים לקריטריונים האלה.
למה דווקא אתה: אני מאמין שהעבודה האיכותית שלי יכולה לעזור לכם בשרת. אני בונה בסגנון medieval שמאוד מתאים לשרת שלכם. כלומר שהבניות שלי ישתלבו באופן שוטף על אופן השרת. אני זמין במהלך היום ויכול להוביא לתועלת רבה לגביי שיפור הספאוונים ולבניית פרוייקטים בעתיד.
נקודת חולשה: קשה לי לתפקד עם צוות שאני נאלץ לרדוף אחריו בשביל לקבל גישות שהן חובה לבנייה שלי (כמו לדוגמא perms לבנייה בוורלד אדיט). עם זאת, לאו דווקא נקודת חולשה אלא נקודה שהיא לא אטראקטיבית. אני לא עובד בחינם. אני גובה מחיר סמלי על בנייה (לרוב. יש גם אופציות אחרות). לא בגלל שאני לא אוהב לתת ולתרום חס וחלילה אלא אני תמיד מרגיש סוג של אי רצינות כשאני עובד בחינם. מצד המעסיק ובמיוחד מצדי. בשביל שאעבוד באופן רציני בשרת שלכם אני לא רוצה לקחת סיכונים ואני רוצה להרגיש סוג של "התחייבות".
נקודת חוזקה: כמו שאמרתי לפניי הבנייה שלי מאוד איכותית וסגנון הבנייה שאנייי הכיי מתמחה ומנוסה בו (medieval) מתאימה לשרת שלכם כמו כפפה ליד. בנוסף לכל שאני יכול לבנות בעוד פורמטים שהם לאו דווקא medival. רמת הניסיון שלי הוא מבין הוותיקות בארץ.
ספר קצת על עצמך: מאז שהרווחתי את חשבון המיינקראפט שלי ביושר (אף פעם לא קיבלתי 100 במבחן יותר מספר מזה) בכיתה ו', תמיד מצאתי את עצמי מבלה שעות בבניית מבנים בכל הגדלים שהייתי יכול לדמיין. לא נמשכתי לרעיון הבנאלי (בעיניי) של לשרוד ולהביס את הבוסים הגדולים של מיינקראפט לאחר שעות על שעות של הישרדות ממושכת. ששרדתי מצאתי את זה כיותר קשה לבנות את הבתיים שאני מתכנן. מטבעי לעזור לאנשים ולהגשים את החלום שלהם תוך כדי שאני אגשים את שלי אז לאט לאט התגבש לי הרעיון של להפוך לבילדר. הרעיון הזה קיבל צורה, עומק וניסיון ולאט לאט נכנסתי לצוות הבנייה של השרתים המובילים בארץ. התחביבים שלי מחוץ למשחב זה לגלוש, סקייטבורד, טניס, אגרוף וכתיבה.
פרויקט בנייה: (אך ורק לבילדרים)
2020-05-07_13.12.21.png2020-05-07_13.11.34.png2020-05-11_11.02.27.png
טעימה קטנה ;)
אשמח שתצרו איתי קשר בעזרת הדיסקורד

ErosCross

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
משחקים
GTA V, Minecraft
דיסקורד
ErosCross#3317
תפקיד:אדמין/מוד
שם במשחק:ErosCross
שם בדיסקורד:ErosCross#3317
שם פרטי:עמית
נסיון בסטאף:לא ממזמן הייתי מנהל בשרת בינוני הנקרא EroSmp שנסגר עקב חוסר תקצוב
רמת זמינות בשבוע:4 שעות ליום
למה אתה רוצה להיות בצוות:אני רוצה ליהיות בצוות בגלל שראיתי את השרת לא מזמן בסרטון ביוטיוב ואני מאוד התלהבתי מהרעיון של שרת מיינקראפט ישראלי אני חושב שאני מאוד יתרום במידה ויתקבל וזו היא הסיבה
למה דווקא אתה:בגלל שאני מסור אני אמין ואני מבטיח לקיים את הממונה עליי כמו הנדרש.אני חושב שהאישיות שלי מאוד תוסיף אחווה לצוות השרת.
נקודת חולשה:אני מתעצבן מהר ולעיתים רוחוקות צוחק מדברים שלא מצחיקים את האדם השני
נקודת חוזקה:אני אמין ואני מאוד יעיל
ספר קצת על עצמך: אני משחק מיינקראפט כבר מכיתה א'. ומאז תמיד צפיתי בסרטוני מיינקראפט של שרתים ותמיד רציתי ליהיות חלק אבל לא הייתה לי את היכולת המנטלית או את הידע בפלאגנים אשר בעודי היום אני חושב שאני מוכן מתמיד כרגע לתפקיד הנ"ל ואוודה שאני אבצע אותו בצורה הטובה ביותר.

Niv

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
דיסקורד
Niv#3789
אפשר עדיין להתקבל?

shape1
shape2
shape3