מה חדש

ברוך הבא ל HyperCord - קהילת גיימינג מנצחת

אהלן גיימר יקר ! ברוך הבא לHyperCord קהילת הגיימינג הישראלית ! הרשם אלינו עכשיו כדי להנות מכל מה שיש לקהילה שלנו להציע לך, וככה תוכל לקבל גם גישות לכל הפורומים להגיב ולפתוח נושאים חדשים !
  • שלום אורח ברוך הבא לפורום ! אנחנו מחפשים מנהלים וכתבים ! חושב שאתה מתאים ? הגש מועמדות בפורום דרושים !

שאלה האם המשחק יחליף את CS:GO?

Romeore

מפקח גלובאלי
חבר צוות
מפקח גלובאלי
ציון תגובה
6
נקודות
8
שלום לכם !

מה אתם חושבים? האם המשחק יחליף או לא?

AIRAWP

סגן מנהל קהילת הFiveM
חבר צוות
סגן מנהל קהילה
ציון תגובה
5
נקודות
8
אני חושב שהמשחק עשוי להחליף את CS:GO כי סיאס נהיה חלש מאוד בתקופה האחרונה (שנתיים האחרונות) בערך מאז שהוא נהיה בחינם.
לעומת זאת, ואלורנט זה משחק חדש שמכיל בתוכו המון דברים חדשים גרם לי להתמכר אפילו שהתחלתי לשחק סיאס לפני 3 שנים, אני חושב שכרגע זה המשחק המועדף עליי.

PenguinyBob

חברי כבוד
חבר כבוד
ציון תגובה
2
נקודות
3
יש יותר מדי HYPE למשחק עוד בהתחלתו (BETA).
אפשר להבין שכבר בטוויץ ובסטרימים שונים בעולם אנשים כבר החליפו את סי אס גו במשחק הזה.

לומר את האמת?
קשה לדעת, המשחק עוד בבניתו ועדיין לא פורסם לקהל הרחב (למעט מפתחות שנשלחים לשחקנים דרך טוויץ)
יש יותר מדי הייפ והמשחק מאוד דומה לסי אס, בהרבה דברים.

שיחקתי במשחק ויש הרבה דברים דומים, פשוט סי אס רק תוסיפו גיבורים שונים כמו OVERWATCH שלכל אחד מהם יש כוח מיוחד.
זה מעניין אבל לומר את האמת זה גם מבלבל,

זה הכל תלוי בנו, הגיימרים.

שממית

גיימר מתחיל
ציון תגובה
7
נקודות
3
שמע אני גם כשאני מפסיד אני לא מקבל רייג כמו בסיאס וזה כיף אני חושב שסיאס מצד שני יתחילו להוסיף דברים כי יש להם מתחרה ולא סתם

FirePhoenix

מנהל פורום
חבר צוות
מנהל פורום
ציון תגובה
6
נקודות
8
משחקים
GTA V, CS:GO, Minecraft, League Of Legends, Maple Story, PUBG
שמע אני גם כשאני מפסיד אני לא מקבל רייג כמו בסיאס וזה כיף אני חושב שסיאס מצד שני יתחילו להוסיף דברים כי יש להם מתחרה ולא סתם
הרייגים שיש בסיאס זה בגלל שסיאס די משחק שבור אתה יכול לראות 10 כדורים לראש של היריב הוא יורה לך כדור אחד לרגל והוא הורג אותך

שממית

גיימר מתחיל
ציון תגובה
7
נקודות
3
הרייגים שיש בסיאס זה בגלל שסיאס די משחק שבור אתה יכול לראות 10 כדורים לראש של היריב הוא יורה לך כדור אחד לרגל והוא הורג אותך
חחחח מה שמצחיק זה שזה נכון שמע הרגת אותי🤣🤣

FirePhoenix

מנהל פורום
חבר צוות
מנהל פורום
ציון תגובה
6
נקודות
8
משחקים
GTA V, CS:GO, Minecraft, League Of Legends, Maple Story, PUBG

ErosCross

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
משחקים
GTA V, Minecraft
דיסקורד
ErosCross#3317
לפי דעתי לא בגלל שcs משחק ישן יחסית עם דיי הרבה שחקנים מה שאומר שיש המון שחקנים ותיקים.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8