מה חדש

ברוך הבא ל HyperCord - קהילת גיימינג מנצחת

אהלן גיימר יקר ! ברוך הבא לHyperCord קהילת הגיימינג הישראלית ! הרשם אלינו עכשיו כדי להנות מכל מה שיש לקהילה שלנו להציע לך, וככה תוכל לקבל גם גישות לכל הפורומים להגיב ולפתוח נושאים חדשים !
  • שלום אורח ברוך הבא לפורום ! אנחנו מחפשים מנהלים וכתבים ! חושב שאתה מתאים ? הגש מועמדות בפורום דרושים !

המלצה למפרט מחשב - גיימינג קל ועריכה

UpperCut

גיימר מתחיל
ציון תגובה
0
נקודות
1
שלום לכולם, בימים אלו אני צריך לחשב עלות של מחשב חדש שאני מתכנן לקנות. המחשב יהיה לצרכים של גיימינג קל - בינוני (משחקים חינמיים ולא כבדים במיוחד כמו אייפקס לג'נדס) ובנוסף עריכת ווידאו וכל מה שמגיע ביחד עם זה, כמו צילום מסך וסטרימינג (ליוטיוב). אני לא מחפש את המפרט הכי כבד ומפלצתי, אלה משהו בסיסי + שיהיה טוב בתור התחלה.
אשמח עם מישהו שמבין בתחום יוכל לעזור לי ולתת המלצה של מפרט שיענה על הצרכים שלי (כמו סוג מעבד, כרטיס מסך, זיכרון וכדומה) כדי שאוכל להתחיל לבדוק עלויות.
תודה רבה למי שיעזור!

בונוס - אם יש מישהו שיוכל לתת לי המלצה למצלמת ווידאו טובה למתחילים זה יהיה נהדר.

Marshmellow

צוות כתבים
חבר צוות
צוות כתבים
ציון תגובה
3
נקודות
3
מה התקציב שלך?

LielB

מנהל קהילת הFiveM ומנהל טורנירים
חבר צוות
מנהל קהילת משחק
ציון תגובה
73
נקודות
28
משחקים
GTA V, CS:GO, Valorant
תקציב להכיל יהיה מצויין.
יש ככ הרבה אפשרויות.

SaNS_e

גיימר מתחיל
ציון תגובה
3
נקודות
3
יש לך אתרים של חברות מחשבים בארץ שאתה יכול לבנות בהן מחשב עם מפרט לפי רצונך , אתה יכול למצוא באתרים האלה גם מפרטים לא רעים בכלל ואף משתלמים . ממליץ לך לבדוק את החברות הבאות : startpc , tms , plonter וכו'...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8